Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Пятница, 19.04.2024


Главная » Файлы » Дипломные работы » Дипломные работы

Звіт про переддипломну практику на ТД “КТІ”
[ Скачать с сервера (181.5 Kb) ] 03.04.2017, 23:52
Комп'ютерні технології сьогодні продовжують впроваджуватися у всі галузі промисловості і господарства. Ця тенденція не дивує. За допомо-гою комп'ютера прискорюється і оптимізується процес виробництва. За допомогою цієї розумної машини зменшуються витрати часу та коштів на додаткову обробку, підвищується продуктивність процесів виробництва. У поліграфії поняття «колір» стоїть на першому місці за важливістю. Якість зображення кінцевої поліграфічної продукції - не останній аспект у друка-рському процесі. При комп'ютерній обробці зображення використовують-ся декілька колірних моделей. Растрування зображення для різних спосо-бів друку теж різний. Сьогодні в поліграфії високий попит на цифровий друк. Це пояснюється оперативністю даного виду друку і відмінною якістю продукції. Не секрет, що цифровий метод друку здійснюється за допомо-гою комп'ютеризованого друкованого процесу. Всі додрукарські процеси при цифровому методі друку з розробки макета, дизайн, виготовлення друкованих форм і багато інших виконуються за допомогою комп'ютери-зованої цифрової техніки. Розвиток наукової думки триває в напрямку по-вної автоматизації та оптимізації процесу друку. Розробка програмного забезпечення для поліграфічного цифрового обладнання є одним з най-більш важливих питань.
Технологічна практика була пройдена на ТД “КТІ”. Було досліджено роботу виробничого відділу підприємства, його організаційну структуру, основний технологічний процес, а також основні функції та обов’язки начальника цього відділу. Виявлено що відділ потрубує автоматизації та оптимізації, тобто необхідно створити автоматизовану систему управління роботою підрозділу, яка дозволить відслідковувати та вчасно діагностува-ти брак, налагодити оперативний обмін інформацією між співробітниками, зменшити кількість узгоджень, впровадивши електронний документообіг, зробити роботу друкарні по-справжньому оперативною.

Загальна характеристика підприємста
1.1. Історична довідка, види діяльності, реквізити
Підприємство ТД "КТІ" було зареєстровано в Дніпровській районній адміністрації міста Київ. Воно є платником податків на загальних підста-вах і платником податку ПДВ (свідотство платника ПДВ – 100039452).
За час роботи компанія зарекомендували себе як друкарня, яка ди-намічно розвивається. Постійно підтримуючи гарну якість і оперативність своєї роботи, підприємство модернізує своє обладнання і вдосконалює те-хнології.
Серед їхніх замовників є банки, державні установи, зірки шоу-бізнесу та інші компанії різних сфер діяльності.
Компанія оперативно надає якісні послуги в максимально стислі тер-міни. Підприємство може роздруковувати документи, книги, календарі, розроблювати брендбук і т.д. Використовується високоякісний цифровий друк, шовкотрафаретний друк, офсетний друк. Здійснюється друк візиток, бланків, буклетів, брошур, друк на конвертах. Фірма займає провідні по-зиції з друку презентацій, як кольорових так і чорно-білих, з подальшою палітуркою різних видів (пластикова пружина, металева пружина, тверда обкладинка). Проводиться ламінування документів.
Реквізити:
ТД "КТІ"
02160, м. Київ, пр-т Возз’єднання, 19
Тел.: +38 (044) 451-44-75
Моб.тел.: +38 (067) 500-67-63
Код ЄДРПОУ 35012287
Св-во платника ПДВ – 100039452
ІПН – 350122826531
р/р 260043103401
в ТОВ “Комерційний банк Даніель”
МФО 380980
Директор – Потавець В.О.

1.2. Асортимент продукції, характеристика послуг
Підприємство ТД “КТІ” постійно працює над оновленням та розши-ренням асортименту, поліпшенням якості виробів.
Фірми надає послуги населенню в галузі кольорової поліграфії, а та-кож супутніх послуг з палітурки, сканування, ламінування, а також тира-жування друкованих матеріалів як в невеликих кількостях, що можна зро-бити на копіювальному апараті, так і розмноження і друкування великих тиражів за допомогою різограф та спеціалізованих друкарських машин. Фірма забезпечує потреби у виробництві бланків, формулярів, бюлетенів, листівок, рекламних брошур, проспектів, буклетів. У рамках діяльності фірми замовлення шкіл і вузів на виготовлення методичних і навчальних матеріалів, різноманітних зошитів, альбомів, щоденників. Таким чином товариство з обмеженою відповідальністю надає послуги таким групам споживачів, як фізичні та юридичні особи, задовольнє потреби у виконанні як дрібних, так і великих замовлень.
Підприємство ТД “КТІ” надає ряд супутніх послуг з палітурки, бро-шурування та ламінування документів. Термопереплетние апарати якісно переплетують брошури та буклети і забезпечують зручність їх викори-стання. А при необхідності за допомогою системи рулонного ламінування роздрукована продукція буде загорнена в прозорий пластик.

Основна продукція, яку випускає ТД “КТІ”:
1. книги;
2. всі види візитних карток;
3. презентації з палітуркою різних видів (пластикова пружина, мета-лева пружина, тверда обкладинка);
4. різноманітні конверти;
5. листівки;
6. брошури;
7. буклети;
8. плакати;
9. календар плакат;
10. настінні календарі квартальні на 3 пружинах;
11. календарі на одну пружину з підкладкою;
12. настінний календар перекидний;
13. календарі настільні «будиночок, стіл»;
14. настільний перекидний календар;
15. календарі кишенькові, календарики;
16. навчальні матеріали;
17. методичні вказівки;
18. зошити (в клітинку, в лінійку, в косу лінію);
19. альбоми для малювання;
20. щоденники.

Також виконує такі види послуг:
1. ксерокс;
2. сканування (максимальна ширина 91 см);
3. ламінація форматна (А7-А3 формат), рулонна - шириною до 1,60 м;
4. брошурування (на пружину пластмасову або металеву);
5. тверда палітурка;
6. плотерна порізка;
7. макетування;
8. доробка макету;

1.3. Організаційна структура підприємства
Підприємство ТД “КТІ” має організаційну структуру, яка представ-лена на рис.1.1.

Рисунок 1.1. Організаційна структура ТД “КТІ”

2. Опис технологічного процесу
2.1. Технологічні процеси
Технологічний процес – це частина виробничого процесу, що вміщує дії зі зміни стану предмета праці.
Технологія поліграфії містить три основні групи виробничих проце-сів:
• додрукарські (підготовчі) - спрямовані на виготовлення оригі-нал-макету, друкарської форми;
• друкарські (власне сам процес друку) - отримання тиражних відбитків, що відтворюють оригінал;
• післядрукарські (оздоблювальні) - завершують виготовлення друкованої продукції.
Додрукарські процеси включають усі процеси до стадії виготовлення друкарських форм. За допомогою комп'ютерів виготовляють оригінал-макет видання, якій потім переносять на друкарську форму. Текстова фо-рма може бути отримана з типографського шрифтового методу ручного набору або ж за допомогою наборних машин (застарілий метод, зараз не використовується), комплектуючі літери й виготовляючи форму або її на-півфабрикат (у вигляді, наприклад, фотокопії). Широке поширення одер-жали різні методи автоматизованого набору.
Розрізняють 3 види друкарських процесів:
• друкування з формуванням зображення в фарбовому резерву-арі (гектографія, туркинотипія);
• друкування з формуванням зображення на проміжній поверхні — формі (так звані класичні способи друку);
• друкування з формуванням зображення на сприймаючій пове-рхні (способи з електростатичним й електромагнітним перено-сом фарбового шару).
Класичні способи друку розрізняються залежно від методу поділу друкуючих і пробільних елементів. Формування фарбового шару може здійснюватися як у процесі переміщення фарби крізь форму (трафаретний друк, ротатор), так і шляхом нанесення фарби на поверхню форми. В останньому випадку застосовується просторова (високий і глибокий друк) або фізико-хімічна (плоский друк) поділ друкуючих і пробільних елемен-тів. У друкарських процесах, що використаються в сучасній поліграфії фарбове зображення переносять із форми на сприймаючу поверхню без-посередньо або ж за допомогою однієї (офсетний друк) або двох (орловсь-кий друк) проміжних поверхонь. Друкування здійснюється на друкарсь-ких машинах, які розрізняються за способом друку, за схемою побудови друкарського пристрою, за кількістю переносів фарбового шару, за типо-вою подачею сприймаючих поверхонь. Перед друкуванням проводиться ряд підготовчих процесів: розміщення, або спуск смуг форми, її закріп-лення, приводка, приправка.
Характер оздоблювальних процесів залежить від виду друкованої продукції. Найбільш складні брошурувальні процеси, застосовувані в процесі виготовлення книг і журналів.
Категория: Дипломные работы | Добавил: opteuropa | Теги: Звіт про переддипломну практику на , Організаційна структура підприємств
Просмотров: 591 | Загрузок: 23 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно