Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Понедельник, 26.07.2021


Главная » Файлы » Доклады » Доклады

Електроні перекладачі
[ Скачать с сервера (26.0 Kb) ] 10.02.2018, 22:33
Електроні перекладачі – це програми, які є дуже поширеними і популярними в наш час. Ними користуються багато перекладацьких бюро і індивідуальних людей. Зараз існує декілька програм призначених для перекладання. Візьмемо дві з них.
Отже, спочатку Сократ Персональний. Сократ Персональний - система автоматичного перекладу з англійської мови на російську і навпаки, призначена для роботи з порівняно невеликими текстами загальної тематики.
Низькі системні вимоги, інтуїтивно зрозумілі способи використання, зручний інтерфейс і гнучкі настройки - ось лише невеликий перелік його достоїнств.
Різні варіанти введення тексту. Сократ Персональний дозволяє користувачам перекладати текст набраний у своєму власному вікні, що знаходиться в буфері обміну або файлі.
Переклад поштових повідомлень. Програма має plug-in для MS Outlook, що дозволяє переводити повідомлення безпосередньо в цьому поштовому клієнті.
Переклад стандартних програм. Якщо ікона "Сократа Персонального" вже знаходиться на панелі завдань Windows, то відкривши довідкову систему будь-якої програми, ви побачите на верхній панелі кнопку або пункт меню "Перевести". Клацнувши по кнопці ви одержите переклад вмісту поточної сторінки довідкової системи.
Доступ до сервісу перекладу з інших додатків. Для того, щоб перекласти текст або слово з майже будь-якого додатку MS Windows, досить виділити його і, використовуючи поєднання 'гарячих' клавіш, викликати сервіс перекладу. Перекладений текст з'явиться в спливаючому вікні.
Виклик інтерактивного словника. При бажанні з'ясувати значення якого-небудь слова ви можете просто клацнути по іконі "Сократа Персонального" правою кнопкою миші. Набравши у вікні введення слово, ви автоматично одержуєте його переклад.
Існує ще така програма як Pragma. Pragma – це програма призначена для автоматичного перекладу з англійської, української, німецької і російської мов на будь-яку з них і навпаки. Щоб провести переклад будь-якого тексту достатньо клацнути на панелі інструментів значок Pragma і у вікні, яке появиться вибрати на яку мову потрібно зробити переклад. Виконавши переклад, програма автоматично відкриє вікно з перекладеним текстом.
Отже, програми електронного перекладу досить поширені і потрібні в нашій діяльності, як професійній, так і індивідуально-побутовій.
Категория: Доклады | Добавил: opteuropa | Теги: дипломн, курсач, курсова, скачати доповідь, доповідь з права., магістерська, лабораторна робота, курсовая работа, скачать реферат, КОНТРОЛЬНА
Просмотров: 138 | Загрузок: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно