Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Четверг, 05.08.2021


Главная » Файлы » Доклады » Доклады

Політ.партії:поняття, історичні форми, ознаки та функції.
[ Скачать с сервера (25.0 Kb) ] 13.02.2018, 16:42
Партія-це зв’язуюча ланка між державою і гром-ким суп-м. зародилась 1-2тис до н.е. Історичні форми: 1.Аристократичні угрупування-це групи прогресивних діячів із заможних верств, вони підтримували в парламенті певного лідера і захищали власні інтереси та народні. 2.Політ.клуби(18-1ша пол.19ст.)-ці клуби були більш організовані та ідеологізовані і втягнуті в класову боротьбу. 3.Масові партії(2га пол.. 19ст),вони відрізняються тривалістю існування, масовістю,наявністю чіткого механізму вступу в партію, членськими внесками, статутом, програмою і постійною д-тю, жорстка дисципліна в партії. 4.Політичні партії- добровільне обєднання гром-н,яке має орг-ну структуру, сповідує певну ідеологію, служить інтересам певного класу, групи, має соц-ну базу,береться за політ.владу чи участь в ній,має політ.програму розв. сусп-ва і має лідера.
Функції ПП1)Репресивна-представлення і захист соц.інтересів соц-ї бази. 2)Ідеологічна-полягає в розробці і пропаганді своїх ідеалів,ідей, теорій,політ.свідомості. 3)Політична-боротьба за держ. владу і вироблення політ-го курсу суп-ва,пол.-ї програми.
Категория: Доклады | Добавил: opteuropa | Теги: доповідь з права., магістерська, КОНТРОЛЬНА, курсач, курсова, лабораторна робота, курсовая работа, скачать реферат, дипломн, скачати доповідь
Просмотров: 132 | Загрузок: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно