Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Пятница, 24.05.2024


Главная » Файлы » Доклады » Доклады

Поняття державної системи правової охорони інтелектуальної власності у законодавстві України.
[ Скачать с сервера (18.7 Kb) ] 16.02.2018, 22:37
Державна система правової охорони Інтелектуальної власності – це сукупність правових та організаційно-інституційних заходів, спрямованих на врегулювання відносин в сфері ІВ.
Національна система охорони ІВ – це сукупність відносин, що регулюються цим законом, суб’єктами яких є особи публічного та приватного права, які за допомогою притаманних їм засобів, способів, методів, із дотриманням установлених державою гарантій, забезпечують розвиток інтелектуальної, творчої діяльності та охорону і захист її результатів (проект ЗУ «Про Національну систему охорони інтелектуальної власності в Україні»).
Державна система правової охорони Інтелектуальної власності є складовою міжнародної охорони ІВ.
ДСПОІВ – це установа (центральний орган в сфері ІВ), а також сукупність експертних, наукових, освітніх, інформаційних та інших державних закладів відповідної спеціалізації, що входять до сфери упраління установи.

2. Реформа органів виконавчої влади в сфері інтелектуальної власності 2016-2017 рр.

Після здобуття незалежності в Україні розбудовано організаційну структуру органів, які прямо чи опосередковано забезпечують діяльність у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності.
У 1992 році створено Державне агентство з авторських і суміжних прав (у складі Комітету з НТП при КМУ) на базі Українського республіканського агентства з авторських і суміжних прав та Державне патентне відомство України на базі Патентного фонду України, що почали виконувати функції органів державної виконавчої влади у сфері охорони інтелектуальної власності.
22 жовтня 1999 р. офіційно відкрито Патентну бібліотеку Державного патентного відомства України, що здійснювала функції патентно-інформаційного забезпечення фізичних і юридичних осіб патентною документацією.
Категория: Доклады | Добавил: opteuropa | Теги: лабораторна робота, КОНТРОЛЬНА, скачать реферат, скачати доповідь, дипломн, курсова, курсовая работа, магістерська, доповідь з права., курсач
Просмотров: 394 | Загрузок: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно