Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Пятница, 01.12.2023


Главная » Файлы » Доклады » Доклады

Пожежа у багатоповерховому міському будинку. (Причини виникнення пожеж. Забезпечення пожежної безпеки в житлово¬му секторі Евакуація людей п
[ Скачать с сервера (33.0 Kb) ] 03.03.2018, 23:32
Потрібно враховувати, що вогонь у багатоповерхових приміщеннях часто поши¬рюється через вентиляційні системи, в яких накопичується легкозаймистий пил, паву¬тина, сажа. Тому, щоб відвернути поширення вогню через вентиляційні системи, їх також слід заливати водою та спеціальною піною. Одним із джерел пожежі є сміттє¬провід. Щоби уникнути пожежі треба утримувати його у належному санітарному стані.
При будівництві різноманітних споруд передбачаються конструктивні елементи, які обмежують розвиток загорання. Поширення пожеж може відбуватися як по повер¬хні всередині будинків, так і по будівельних конструкціях.
Якщо пожежа сталася на верхніх поверхах будинку, під час евакуації потрібно користуватися сходами або переходами між балконами. Тому «модні» засклені бал¬кони є порушенням пожежної безпеки.
Для запобігання поширенню пожеж передбачається: розділення будинків проти¬пожежними стінами або перекриттями на пожежні відсіки (вогнестійкість до 2,5 го¬дини); розділення будинків протипожежними перегородками на секції (вогнестійкість до 45 хвилин); влаштування протипожежних перешкод для обмеження поширення вогню по конструкціях, горючих матеріалах (гребені, бортики, козирки, пояси тощо); облаштування протипожежних дверей та воріт (вогнестійкість до 70 хвилин); влашту¬вання протипожежних розривів між будинками. Запобігти поширенню вогню на сусі¬дні приміщення можна за умови дотримання протипожежних правил утримання тери¬торій, будинків, приміщень, виконання профілактичних заходів.
Територію об'єктів необхідно утримувати в чистоті, не допускати її захаращення. Неприпустимо захаращувати приміщення легкозаймистими матеріалами, заставляти проходи, евакуаційні виходи, підступи до засобів пожежегасіння. Усе це у випадку виникнення пожежі сприятиме швидкому поширенню вогню, заважати його локаліза¬ції та гасінню. Для того щоб локалізувати вогонь, слід прибрати із приміщень, які межують з осередком вогню, легкозаймисті та горючі предмети, змочити їх водою та спеціальною протипожежною піною.
У більшості громадських споруд встановлено внутрішній протипожежний водо¬провід із пожежними кранами. Кожний пожежний кран укомплектовано пожежним рукавом.

Тепловий (сонячний) удар та його причини. Способи і засоби перестороги. Перша допомога при тепловому (сонячному) ударі
Причинами перегрівання організму є порушення тепловіддачі в районах зі спекотним кліматом, на виробництвах із високою температурою, у приміщеннях, що не провітрюються. Перегріванню сприяє і утворення тепла у процесі виконання фізичної роботи, особливо в одязі з синтетичних волокон, що перешкоджає випаровуванню поту. Такі умови викликають у людини тепловий удар або, якщо людина знаходиться на сонці, сонячний удар.
Тепловий і сонячний удари — це патологічні стани, що супроводжуються сильним головним болем, головокружінням, загальною слабкістю, зблідненням, сповільненням рухів. Можливі нудота, блювання, короткочасна втрата свідомості, підвищення тем¬ператури тіла до +40-+41°С. При подальшому впливі високої температури шкіра обличчя й губ синіє, посилюється задишка. Пульс стає слабким і може зовсім зникну¬ти. З'являються занепокоєння, марення, галюцинації та судороги. Якщо у людини з'явились ознаки перегрівання, необхідно одразу ж викликати лікаря. Людину, що отримала тепловий чи сонячний удар, потрібно покласти у прохолодне місце, піді¬йняти її голову, розстебнути одяг. Для збільшення тепловіддачі на лоб покласти холо¬дний компрес і змочити одяг водою. Якщо людина не знепритомніла, корисно дати їй міцний холодний чай, холодну воду. У випадку зупинки дихання і серцевої діяльності необхідно до прибуття лікаря почати зовнішній масаж серця і штучну вентиляцію легень.
Для запобігання перегріванню на сонці голову обов'язково слід прикривати світ¬лим головним убором, що добре відбиває сонячні промені.
Значне перегрівання організму, що виникає в тих випадках, коли порушується те¬пловий баланс і віддача теплоти, яка надходить ззовні, і тієї, яка утворюється в орга¬нізмі, з певних причин утруднена. Перегріванню сприяє підвищена температура пові¬тря, його значна вологість, одяг, виготовлений із прогумованих і брезентових тканин, надмірне фізичне навантаження, нестача води для пиття.
Категория: Доклады | Добавил: opteuropa | Теги: лабораторна робота, КОНТРОЛЬНА, реферат з біології, магістерська, курсовая работа, доповідь з права., курсач, скачати доповідь, дипломн, курсова
Просмотров: 389 | Загрузок: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно