Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Пятница, 01.03.2024


Главная » Файлы » Доклады » Доклады

Про необхідність делегування Генеральній прокуратурі України функцій нагляду за додержанням законів у сфері інтелектуальної власності
[ Скачать с сервера (18.1 Kb) ] 17.02.2018, 23:24
На сьогоднішній день в Україні проходить процес реорганізації національної системи охорони інтелектуальної власності. За короткий час Кабінетом Міністрів України було схвалено стратегію розвитку сфери інтелектуальної власності, концепцію реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні; у Верховній Раді України розглядається базовий закон «Про Національну систему охорони інтелектуальної власності в Україні».
Не дивлячись на те, що у стратегії зазначено, що нагляд за додержанням законів у сфері інтелектуальної власності належать Генеральній прокуратурі України, як державному органу зі спеціальним статусом,- станом на сьогодні нагляд фактично не здійснюється. Передусім це пов’язано з тим, що відбулись зміни у Законі України “Про прокуратуру”, за яким прокурори позбавлені нагляду, і виконують лише функцію представництва.
З метою адаптації Європейського законодавства, всебічного та неупередженого вирішення правових питань, які пов’язані з наглядом за додержанням і застосуванням законів України в сфері інтелектуальної власності – я вважаю, що доцільно надати такі повноваження Генеральній прокуратурі України.
Надавши такі повноваження Генеральній прокуратурі України, яка у свою чергу могла б створити Департамент з порушень у сфері інтелектуальної власності, - ми створимо ще один контролюючий орган, який у взаємодії з Міністерством внутрішніх справ України та шойно створеною кіберполіцією, покращить ситуацію і забезпечить неухильне дотримання законодавства у сфері захисту прав інтелектуальної власності. Це може виражатись у формі проведення спеціальних перевірок, зокрема це стане корисним елементом при дотриманні вимог щодо несанкціонованого використання торгівельних марок та комп’ютерних програм (легалізацію неліцензійного програмного забезпечення) тощо.
Категория: Доклады | Добавил: opteuropa | Теги: лабораторна робота, КОНТРОЛЬНА, курсач, курсовая работа, скачать реферат, магістерська, доповідь з права., курсова, дипломн, скачати доповідь
Просмотров: 303 | Загрузок: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно