Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Понедельник, 20.05.2024


Главная » Файлы » Доклады » Доклады

Технологічний регламент
[ Скачать с сервера (19.5 Kb) ] 04.04.2017, 00:27
Технологічний регламент - основний технологічний документ, що визначає порядок проведення операцій технологічного процесу. Дотримання вимог технологічного регламенту, які забезпечують якість продукції, що випускається, раціональне ведення технологічного процесу, збереження обладнання та безпеку роботи, є обов'язковим.
Технологічні регламенти можуть бути:
- постійними (на діючих виробництвах);
- тимчасовими (на нових виробництвах, а також на виробництвах, до технології яких внесені принципові зміни);
- разовими (на дослідних виробництвах).
Будь-які зміни або доповнення діючих технологічних регламентів повинні затверджуватися тією інстанцією, якою затверджено регламент.
В якості прикладу наведемо типовий технологічний регламент виробництва хімічної промисловості. В нього входять:
- загальна характеристика виробництва;
- характеристика продукції, що виготовляється;
- характеристика сировини, матеріалів та продуктів;
- опис технологічного процесу;
- норми технологічного режиму;
- можливі неполадки, їх причини та способи усунення;
- щорічні норми витрати сировини та енергоресурсів;
- контроль виробництва;
- основні правила безпечного ведення процесу;
- відходи виробництва, стічні води, викиди в атмосферу;
- перелік обов’язкових інструкцій;
- матеріальний баланс;
- технологічна схема виробництва;
- специфікація основного технологічного обладнання.
Технологічний регламент вміщує вичерпну інформацію, яка необхідна для вивчення технології даного виробництва, дослідження його пожежної небезпеки та розробки заходів пожежної профілактики.
До складу технологічної частини проекту і технологічного регламенту входить повна або принципова схема виробництва, за якою можна уявити технологічний процес, що аналізується, і в цілому оцінити його пожежну небезпеку.

2. Обладнання для фільтрування. Класифікація фільтрів. Викласти принцип роботи фільтрів періодичної та безперервної дії (барабанний вакуум-фільтр, автоматичний камерний фільтр-прес). Навести переваги та недоліки зазаначеного обладанання. Згідно методичних вказівок [5] наведіть умовне графічне зображення наведених апаратів з зазначенням всіх можливих матеріальних потоків, що підводяться до установок (культуральна рідина, вода, повітря, осад тощо).

Нижче в огляді фільтрів вітчизняних і зарубіжних фірм наведений далеко не повний перелік сучасних побутових фільтрів. У ньому лише проілюстровані основні методи очищення води.
Для того щоб не потонути в достатку різних фільтрів, дамо класифікацію їх за способом установки і методів очищення води.
I. МЕХАНІЧНІ ФІЛЬТРИ

1. Спосіб установки: врізають в магістраль холодної, а деякі і гарячої води біля входу в квартиру, біля входу в дорогу сантехніку і побутову техніку, вбудовують у фільтри для очищення питної води.
2. Методи очищення: фільтруючі спінені поліпропіленові або поліуретанові блоки або зернисті фільтруючі завантаження.
3. Застосування: для видалення зважених часток до 1-5 мкм, що захищає сантехніку і побутову техніку від передчасного зносу, використовують як префільтри для очищення питної води, для очищення води з свердловин і колодязів.
4. Найменування та фірми: префільтри (000 «Аквафор»), засипні фільтри «Гейзер-Сокіл», «Гейзер-Чайка» (000 «Акваторія»), сітчасті фільтри «Міні-плюс» (фірми «Honeywell Braukmann»), фільтр «Instapure -1Г-20ЕС »(фірми« Teledyne Waiter Pik »).

II. ФІЛЬТРИ НА КРАН

1. Спосіб установки: встановлюють на виливши крана (змішувача).
2. Методи очищення: в основному активований-I ний вугілля.
3. Застосування: для очищення питної водопровідної води.
4. Найменування та фірми: «В-300» (000 «Аквафор»), «Гейзер», насадка на кран (000 «Акваторія»), «Instapure», насадка на кран (фірми «Teledyne Waiter Pik»).

III. ФІЛЬТРИ. ВСТАНОВЛЕНІ на митті або поруч з мийкою

1. Спосіб установки: під'єднують до виливши крана (змішувача).
2. Методи очищення: префільтр, активоване вугілля, іонообмінна смола, знезараження, в тому числі американським біофільтром Penta Pure.
3. Застосування: для очищення питної водопровідної води, за наявності знезараження заміської води.
4. Найменування та фірми: «Модерн», В150 (000 «Аквафор»), «Родник-7» (ВАТ «Сорбент»), «Гейзер-1» (000 «Акваторія»), ФВ-1П, ФВ-20А (фірма « Чистий водний шлях »),« Penta Pure-100, -200, -300 »(фірма« Еко-дар »).

V. Фільтри-глечики

1. Спосіб установки: глечики наповнюють з крана чи будь-який інший ємності.
2. Методи очищення: активоване вугілля, іонообмінна смола, знезараження.
3. Застосування: для очищення питної водопровідної води, за наявності знезараження і заміської води.
4. Найменування та фірми: «Глек» (000 «Аквафор»), «Бар'єр» (АТЗТ «МЕТА-техноло-гія»), фільтри фірми «Kenwood», фільтри фірми «Бріта».

UI. ФІЛЬТРИ ДЛЯ заміської поїздки

1. Спосіб установки: воду беруть з наявного джерела (озеро, струмок, колодязь і т. д.).
2. Методи очищення: активоване вугілля, знезараження, в тому числі американським біофільтром «Penta Pure», іонообмінна смола.
3. Застосування: спорт, заміська прогулянка, пікнік і т. д.
4. Найменування та фірми: «Універсал», «Глечик» (000 «Аквафор»), «Бар'єр 3» АТЗТ «МЕТА-Технологія», «Penta Pure» (фірма «Екодар»).

Залежно від вигляду неоднорідної системи розрізняють рідинні Ф. (призначені для фільтрування суспензій ) і газові Ф. (для розділення аерозолів і газів очищення ) . Простий Ф. – судина, розділена на дві частини ФП. Між частинами Ф. створюється різниця тиску, під дією якої рідина (газ) проходить через перегородку, що затримує тверді частки.
Рідинні Ф. за принципом дії підрозділяються на дві основні групи: Ф. періодичні і Ф. безперервної дії. Ф., що належать до кожної з цих груп, розрізняються за способом створення в них різниці тиску (що працюють під вакуумом або під надлишковим тиском), по геометрії поверхні (плоска або криволінійна), що фільтрує, за типом вживаних ФП. У Ф. періодичної дії на всій поверхні ФП по черзі здійснюються вступ суспензії і утворення осаду (фільтрування), обезводнення, промивання і видалення осаду, регенерація ФП. У Ф. безперервної дії вказані операції проходят безперервно, одноразово і незалежно одна від одної в кожній відповідній зоні Ф.
До Ф. періодичної дії відносяться ємкісні Ф., листові Ф., фільтр-пресси, патронні Ф.
Категория: Доклады | Добавил: opteuropa | Теги: можливі неполадки, Технологічний регламент скачать без, документ, опис
Просмотров: 619 | Загрузок: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно