Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Четверг, 18.07.2024


Главная » Файлы » Доклады » Доклады

Вступ до фаху. Робота в банку.
[ Скачать с сервера (50.5 Kb) ] 14.02.2018, 22:07
Коли я навчалась в школі я школі я багато часу проводила у своєї однокласниці. Там я познайомилася з Шевагою Андрієм. Він багато мені розповідав про економіко-правовий коледж в якому він навчається. Закінчивши 9 клас я не вагаючись вирішила навчатися в коледжі. Серед багатьох професій, які можна здобути я обрала банківську справу.
З дитинства я любила рахунки. Аграрний вік минув, ХХІ ст. – він інформації. Хто володіє інформацією всім, але нічого не можна мати, тобто нічого, не можна отримати без грошей. Сучасне життя, сучасний бізнес це як правило обороти великих сум. В далекому минулому час коли люди отримували гроші готівкою, а саме великі суми. Ні один бізнес в даний час не обходиться без рахунків у банківській системі. Море заробітчан гроші на батьківщину надсилають саме по переказах банківських систем. Система банків функціонує успішно і розвивається з надзвичайною швидкістю. Значна частина пенсіонерів отримує пенсію в банкоматах.
Працівники банків це люди які надають послуги значній частині населення. Я люблю роботу з людьми і хочу розвиватися в цьому напрямку.
На мою думку робота в банку – хороша перспектива на майбутнє.

Етика – система моральних принципів, яка зобов’язує відрізняти правильну поведінку від хибної. А саме розуміння бізнес-етики багато в чому залежить від системи загальних і особистих моральних цінностей менеджерів та виконавців. Важливо розуміти внутрішню етику організації та етику й взаємовідносин у навколишнім середовищі.
Можна навести чимало факторів, які спонукають до неетичної поведінки. Серед них – недостатність законодавчої та нормативно-правової бази і значний обсяг “тіньової” економіки, що примушує нехтувати етичними міркуваннями.
Цілком закономірно постає питання про можливості поліпшення етичної поведінки. Такі можливості є і, як свідчить досвід зарубіжних країн, вони доволі значні, адже пов’язані з соціально-політичним життя суспільства. На даний час неможливо уявити собі розвинуту країну без банків. Банки, об’єднуючи як своїх клієнтів виробника, продавця і споживача, значною мірою виступають охоронцями комерційної моралі. Вони природно заохочують чесність, пунктуальність, підприємливість і засуджують безпечність, азарт та марнотратство. Від дій банкіра суттєво залежить ступінь благополуччя всіх учасників економічних відносин.
У своїй професійній щоденній діяльності банків утверджує:
- обов’язковість. Банкір тримає слово. Його слово цінне і надійне;
- чесність. Банкір не бере участі у незаконних та аморальних справах;
- повагу до інтересів клієнтів. Банкір цінує інтереси клієнта яке свої власні. Це – запорука успіху та добробуту всіх;
- надійність у збереженні таємниць. Банкір надійно зберігає конфіденційні відомості, довірені йому іншими особами чи організаціями;
- - коректність. Банкір утримується від дій, що наносять школу будь-кому;
- відповідальність. Банкір несе відповідальність перед людиною, суспільством, природою. Він не керується особистими і груповими чи відомчими інтересами, якщо вони суперечать законам суспільства або загальнолюдським цінностям;
- гуманність. Банків підтримує традиції національного підприємництва, благодійність та милосердя. Він допомагає нужденному;
- єдність і стандартність у міжбанківських відносинах. Банкір дотримується принципів єдності солідарності.
Бізнес-етика тісно пов’язана із соціальною відповідальністю. Йдеться про певне добровільне реагування організації на соціальні проблеми. Соціальна і моральна відповідальність притаманна сучасній моделі бізнесу. Кожен із видів відповідальності має свої критерії та рівні.
Висока соціальна відповідальність сприяє розвитку компаній, і навпаки – нехтування нею звужує можливості їх успіху. Це дає змогу сформулювати “залізний закон” відповідальності і згідно з яким у довгостроковій перспективі ті, то е використовує наявну владу з користю для суспільства, ризикують втратити їх.
Категория: Доклады | Добавил: opteuropa | Теги: курсовая работа, КОНТРОЛЬНА, скачати доповідь, курсова, магістерська, дипломн, курсач, скачать реферат, лабораторна робота, доповідь з права.
Просмотров: 359 | Загрузок: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно