Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Четверг, 05.08.2021


Главная » Файлы » Доклады » Доклады

Вступ до системної архітектури процесорів та комп’ютерів.Термінологія родини процесорів Р6.
[ Скачать с сервера (732.5 Kb) ] 12.02.2018, 23:42
Науково-технічний прогрес у галузі розробки мікропроцесорів та мікропроцесорних комплектів за останні роки досягнув достатньо високих границь. З кожним місяцем відбувається зменшення споживаної потужності, габаритних розмірів, покращення експлуатаційних параметрів з одночасним підвищенням тактової частоти роботи процесорів.
На теперішній час світовими лідерами у гадузі розробки та випуску мікропроцесорів є такі фірми, як Intel, AMD, Cyrix, IBM та деякі інші. Провідну позицію серед цих фірм займає Intel. Фактично, ця фірма першою розробляє стандарти, технології, впроваджує випуск продукції, а решта – випускають Intel - сумісні процесори, причому в деяких випадках внутрішні архітектурні рішення можуть бути кращими від оригінальних розробок Intel.
Оскільки нові покоління мікропроцесорів надходять дуже часто, важливим є знання особливостей кожного з них, що дозволяє найбільш повно використовувати їх функціональні можливості. Наприклад, програми, що написані для мікропроцесора i8086 можуть виконуватись на всіх наступних поколіннях даного процесора, але, можливо, врахування деяких особливостей задачі дозволило б підняти продуктивність її розв’язання не тільки за рахунок підвищеної тактової частоти роботи процесора і покращених архітектурних рішень, але й за рахунок нововведень, що притаманні лише даній моделі процесора.
Основною задачею курсу є прищеплення знань та навичок розробки проблемного та системного програмного продукту, що вимагає точного припасування до системної архітектури процесорів і комп’ютерів.
32-розрядні члени родини процесорів Intel забезпечують широку підтримку операційних систем, а також для засобів розробки програмного забезпечення.
Категория: Доклады | Добавил: opteuropa | Теги: курсова, КОНТРОЛЬНА, доповідь з права., курсовая работа, скачать реферат, магістерська, курсач, лабораторна робота, дипломн, скачати доповідь
Просмотров: 141 | Загрузок: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно