Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Четверг, 05.08.2021


Главная » Файлы » Доклады » Доклады

Загальна модель порушника
[ Скачать с сервера (490.5 Kb) ] 12.02.2018, 23:42
Мета: набути навиків у організації режимно – секретний орган (РСО) та службу охорони РСО в державній установі, на якій циркулює державна таємниця.

Завдання: Організувати та правильно розмістити режимно – секретний орган (РСО) та службу охорони РСО в державній установі, на якій циркулює державна таємниця. Встановити необхідне обладнання. Обрати та розмістити засоби для забезпечення безпеки режимно – секретного органу. Назва підприємства, вид його діяльності, перелік основних та допоміжних технічних засобів обробки, передавання та приймання інформації наведені у таблиці 1 та вибираються згідно варіанту. Допускаються зміни при виборі об’єкта захисту, за бажанням студента, які повинні узгоджуватись з викладачем.

Загальна модель порушника

Порушник - це особа, яка помилково, внаслідок необізнаності, цілеспрямовано, за злим умислом або без нього, використовуючи різні можливості, методи та засоби здійснила спробу виконати операції, які призвели або можуть призвести до порушення властивостей інформації, що визначені політикою безпеки.
Модель порушника відображає його практичні та потенційні можливості, апріорні знання, час та місце дії тощо.
Відносно АС порушники можуть бути внутрішніми (з числа персоналу або користувачів системи) або зовнішніми (сторонніми особами). Визначення категорії порушників, прийнятих в моделі, приведено у таблиці 2. В таблицях 3-7 наведені специфікації моделі порушника за мотивами здійснення порушень, за рівнем кваліфікації та обізнаності щодо АС, за показником можливостей використання засобів та методів подолання системи захисту, за часом дії, за містом дії. У графі “Рівень загроз” зазначених таблиць наведені у вигляді відносного ранжування оцінки можливих збитків, які може заподіяти порушник за умови наявності відповідних характеристик. Рівень збитків характеризується наступними категоріями:
1 - незначні, 2 – значимі, але, здебільшого, припустимі, 3 – середні, 4 – дуже значні.
Категория: Доклады | Добавил: opteuropa | Теги: курсач, магістерська, скачать реферат, курсовая работа, доповідь з права., КОНТРОЛЬНА, курсова, скачати доповідь, дипломн, лабораторна робота
Просмотров: 168 | Загрузок: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно