Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Четверг, 05.08.2021


Главная » Файлы » Курсовые работы » Курсовые проекты

“Механізм створення підприємства з виробництва свіжого м’яса кроля”
[ Скачать с сервера (375.0 Kb) ] 12.02.2018, 22:33
РОЗДІЛ І

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

Метою даної курсової роботи на тему “Механізм створення підприємства”, є закріплення теоретичних знань, отриманих мною при вивченні дисципліни “Підприємництво” та набуття практичних навичок у вирішенні питань, що виникають у підприємництві шляхом послідовного відтворення основних етапів створення підприємства та обґрунтування ефективності його роботи на ринку.
Метою діяльності підприємства, створення якого обґрунтовується, є одержання належного прибутку шляхом реалізації конкретної бізнесової ідеї. Ідея, предмет та вид підприємницької діяльності були обрані мною самостійно, погодившись з викладачем. При цьому тема сформульована з зазначенням предмета підприємницької діяльності.
Дана курсова робота не обмежується складеним бізнес-планом. Її структура відповідає послідовності кроків і дій, які я повинен зробити, щоб започаткувати власну справу, а саме:
- Вступ.
- Вибір та обґрунтування підприємницької ідеї.
- Організаційні заходи по створенню підприємства.
- Висновки.
Відповідна курсова робота характеризується оригінальністю і прагматичністю підприємницької ідеї; обґрунтованістю очікуваних витрат і результатів; оптимальністю запропонованих рішень, кроків і дій, які потрібно здійснити для створення підприємницької структури; точністю і лаконічністю викладеного матеріалу.
При написанні курсової роботи крім законодавчої і нормативної бази використовувались статистичні дані, наукові та спеціальні статті, які допомагають простежити динаміку розвитку галузі, діяльність конкурентів тощо.

РОЗДІЛ ІІ

2. ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ІДЕЇ.

2.1. Вибір підприємницької ідеї.

Головною задачею в сільському господарстві є значне збільшення виробництва продуктів землеробства і тваринництва в цілях більш повного задоволення потреб населення в продуктах харчування, а промисловості в сільськогосподарській сировині. Важливе значення в забезпеченні населення продуктами тваринництва й промисловості в сировині займає пропоноване розведення кролів.
Кролі плодовиті тварини, які, до того ж, швидко ростуть, тому за короткий період вони дають порівняно багато м’яса. Кролівництво служить не тільки резервом збільшення ресурсів м’яса, але й значною базою забезпечення населення теплими і красивими хутряними виробами, які виробляють із хутра цих тварин. Кролі пухових порід дають тонкий, м’який, з особливо малою теплопровідністю, пух.
Створення підприємства по розведенню кролів, деяким чином, вирішує також проблему на ринку праці, оскільки успішне розведення кролів, потребує залучення відповідних кадрів, добре знаючих свою справу.
Ідея розміщення підприємства по розведенню кролів в Рівненській області, а саме в смт. Мізоч ґрунтується: по-перше, на тому, що Рівненська область входить в Західно Поліський Економічний район, який характеризується індустріально-аграрним напрямком виробництва, тобто значним розвитком сільського господарства і тваринництва, по-друге, всі природнокліматичні і ресурсні показники даного району є сприятливими для створення даного підприємства. Також, ще одним важливим фактором є те. Що Рівненська область володіє великими запасами кормів, великими площами зелених кормів, що автоматично заперечує проблему у забезпеченні підприємства кормами.
Новостворене підприємство буде зареєстровано, за організаційно правовою формою, як приватне підприємство “МартинКріль”, оскільки воно буде засноване на власності окремого громадянина України, Мартинюка С.В., з правом наймання робочої сили. Дане підприємство буде належати до малих підприємств, оскільки на ньому планується залучити до 50 працівників і буде здійснювати виробничу і комерційну діяльність з метою одержання відповідного прибутку. ПП “МартинКріль” матиме самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банку, власну печатку із своїм найменуванням, товарний знак. Дане підприємство буде здійснювати свою діяльність згідно чинного законодавства України, закону України “Про підприємництво”, який визначає правові, економічні та соціальні засади підприємницької діяльності в Україні, а також закону України “Про підприємства в Україні”, та на основі інших нормативно правових актів.
Категория: Курсовые проекты | Добавил: opteuropa | Теги: курсач, курсовая работа, КОНТРОЛЬНА, скачать реферат, лабораторна робота, доповідь з права., магістерська, дипломн, курсова, скачати доповідь
Просмотров: 195 | Загрузок: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно