Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Понедельник, 26.07.2021


Главная » Файлы » Курсовые работы » Курсовые проекты

ПЕРЕДАЧА ДАНИХ У INTERNET
[ Скачать с сервера (283.5 Kb) ] 12.02.2018, 22:33
Курсова робота з дисципліни “Інформатика та комп’ютерна техніка” включає теоретичну та практичну частину.

У теоретичній частині представлена інформація про методи та способи підключення до мережі Internet:

1. Типів підключення до Internet (найпоширеніший і дешевий з них - доступ по телефонній мережі, що комутується, (dial-up).

2. Інформація про види та якості різних модемів.

3. Види оплати доступу до мережі.

4. Набір послуг, наданих провайдерами.

Ціллю практичної роботи є практичне використання додатків Windows при рішенні економічних задач.

Завданням до цієй роботи є формування бази даних ринку м’яких іграшок в м.Павлограді та проведення обробки інформації засобами MS Excel.

1. Передача даних у Internet
Ваш комп'ютер працює з двійковими числами, і усі внутрішні операції виконуються з числами у двійковії системі, що складаються з 1 і 0.
Кожна з цих елементарних одиниць інформації називається. Вісім бітів утворять один байт даних, тобто восьмиразрядне двійкове число. Байти використовуються, наприклад, для кодування символів (букв, цифр, знаків). Швидкість передачі цифрової інформації (від одного комп'ютера до іншого по мережах) виміряється в бітах у секунду (bps). Комп'ютерні системи передають дані зі швидкістю тисячі і мільйони бітів у секунду.
Кбіт/з - тисяча біт у секунду
Мбіт/з - мільйон біт у секунду
Гбіт/з - мільярд чи біт тисяча мегабіт у секунду
Швидкість передачі даних в опорній мережі Internet досягає одного гигабіта в секунду. Це дуже великий показник; для приклада, текст даної книги при швидкості в 1 Гбіт/з можна передати від комп'ютера до комп'ютера 230 разів за одну секунду. У мережах, підключених до опорного, швидкість передачі даних трохи нижче, що порозумівається використанням в опорній мережі високошвидкісних каналів зв'язку на основі оптоволокна.
2. Види підключення до Internet
Існує кілька способів підключення до Internet. Нижче будуть розглянуті найбільш розповсюджені і доступні з них.
2.1.Телефонна лінія, що комутирується
Більшість постачальників послуг Internet чи, як їх ще називають, провайдерів (Internet Service Provider, ISP) забезпечує доступ по телефонній мережі, що комутирується, (мал. 3.1). Для підключення вам необхідно мати телефонну лінію і модем (опис модемів читайте нижче). Провайдер надає вам кілька місцевих телефонних номерів, що ви набираєте, використовуючи комунікаційну програму, що входить, наприклад, до складу операційної системи. Далі, як правило, необхідно ввести ім'я користувача і пароль, після перевірки правильності яких установлюється з'єднання.
Для доступу в Internet по каналу зв'язку, що комутується, (dial-up) необхідно прийнятна якість телефонної мережі у вашій квартирі. Якщо під час розмов по телефону ви постійно чуєте тріск і перешкоди! то, швидше за все, вам не пощастило - линия невисокої якості. При установці зв'язку з використанням такої мережі з'єднання буде хитливим, а швидкість передачі даних дуже низкою. Доступ з використанням звичайної телефонної мережі - найбільш дешевий з усіх. Але при цьому максимальна швидкість передачі даних складає лише близько 53 Кбіт/с. Також під час роботи з Internet ваш телефон зайнятий, і якщо він у вас спарений, те це може викликати певні труднощі.

Мал. 2.1. Доступ по телефонній мережі, що комутується
2.2. Виділена мережа
Доступ до Internet по виділеній мережі (мал. 2.2) - самий швидкісний по популярності він займає друге місце після доступу з використанням телефонної мережі, що комутується. У випадку з виділеними мережами
використовується пряме підключення до комп'ютера постачальника послуг Internet; це забезпечується шляхом прокладки кабелю від комп'ютера провайдера до вашому. При такому підключенні ви одержуєте цілодобовий доступ до Internet на швидкості від 64 до 256 Кбіт/с. Не випливає, однак, забувати, що вартість цього виду послуг досить висока і містить у собі:
- вартість прокладки кабелю до вашої чи квартири офісу (тимчасово до 1000 доларів);
- наступну оренду прокладеної мережі, якщо вона не належить вам (від 400 до 2000 доларів на місяць);
- чи покупку оренду устаткування для доступу в Internet (від 300 до 800 доларів).
Одна з найбільше широко розповсюджених технологій виділених мереж називається ISDN .


Laptop compute? Workstation

Мал. 2.2. Доступ по виділеній мережі зв'язку

При використанні базового інтерфейсу у ваше розпорядження надаються два канали по 64 Кбіт/з, і максимальна швидкість передачі даних складає 128 Кбіт/с. Але це не межа, тому що існує технологія об'єднання мереж ISDN і можливість наростити їхню кількість до трьох, що дозволяє збільшити швидкість передачі даних до 384 Кбіт/с.
Поряд з передачею даних у Internet по мережах ISDN можна передавати факсимільні чи повідомлення вести телефонні розмови, перед чим будь-які два процеси з трьох вищезгаданих можуть відбуватися одночасно. Ця можливість реалізується за рахунок того, що в технології ISDN лінія складається з двох В-каналів для передачі і прийому даних зі швидкістю 64 Кбіт/з і одного D-каналу, необхідного для передачі службової інформації.
Категория: Курсовые проекты | Добавил: opteuropa | Теги: курсач, курсовая работа, КОНТРОЛЬНА, скачать реферат, лабораторна робота, доповідь з права., магістерська, дипломн, курсова, скачати доповідь
Просмотров: 158 | Загрузок: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно