Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Четверг, 25.04.2024


Главная » Файлы » Лабораторные работы » Лабораторные работы

Лабораторна робота № 4 РОЗРОБКА ПЛАНУ ЖИТЛОВОГО ПОВЕРХУ ГОТЕЛЮ
[ Скачать с сервера (271.0 Kb) ] 04.05.2017, 17:06
Мета і завдання роботи
Метою лабораторної роботи є ознайомлення з нормативними показниками щодо розробки плану житлового поверху підприємства готельного господарства.
Завдання: відповідно до нормативних вимог виконати креслення плану житлового поверху та надати експлікацію приміщень, розташованих на ньому.

Вихідні дані
1. Категорія, місткість підприємства гостинності, форма плану житлового поверху згідно з варіантом у відповідності до додатку П.

Порядок виконання роботи
1. Відповідно до завдання (додаток П) розрахувати номерний фонд готелю, визначити склад та площу приміщень поповерхового обслуговування.
2. Виконати креслення плану житлового поверху підприємства гостинності визначеної форми (формат А3, М 1:100).
3. Скласти та винести на аркуш з кресленням плану житлового поверху експлікацію приміщень, розташованих на ньому (табл.4.1).
Таблиця 4.1 – Експлікація приміщень

поз. Назва Площа,
м²
1. Номер І категорії 21,0
… … …
4. Висновок (аналіз врахування нормативних вимог та рекомендацій щодо розробки плану житлового поверху).

Рекомендації щодо порядку виконання роботи
1. Номерний фонд засобу розміщення розраховується за допомогою додатку Л. Склад та площа приміщень поповерхового обслуговування визначаються відповідно до додатку Р. При цьому необхідно пам’ятати, що:
- приміщення поповерхового обслуговування слід, як правило, блокувати, передбачаючи один блок на 30 місць у готелях категорії *****; на 40 місць - ****; на 50 місць - ***; на 60 місць - ** (дані приміщення в готелях категорії * і ** допускається розташовувати через поверх);
- мінімальний склад приміщень поповерхового обслуговування може бути представлений лише кімнатою чергового персоналу.
2. Як показує аналіз практики проектування і будівництва готелів, житлову частину проектують із прямокутною, компактною, атріумною та ускладненою формою плану.
План житлового поверху зображають у вигляді горизонтального перетину по будівлі на рівні вікон і дверей даного поверху. На планах мають бути показані будіве¬льні конструкції (стіни, колони, вікна, двері, східці тощо). На планах вказують основні будівельні розміри: відстань (крок) колон, загальну довжину і ширину поверху, позначки рівня підлоги.
Починають креслення плану з нанесення в заданому масштабі сітки координаційних осей, а потім до осей прив'язують несучі і захисні частини будівлі. Після цього наносять вікна, двері та інші елементи.
Координаційні осі житлового поверху наносять тонкими штрих-пунктирними лініями з довгими штрихами через все зображення і позначають маркерами в колах. Для маркування координаційних осей застосовують арабські цифри і прописні букви українського алфавіту (окрім букв З, Й, О, X, Ч, Щ, Ь), які проставляють у колах діаметром 6-12 мм. Пропуски в цифрованих і літерних (крім вказаних) позначеннях координаційних осей не допускаються. Якщо для позначення коор¬динаційних осей не вистачає літер алфавіту, наступні осі позна¬чають двома літерами (наприклад, АА; ББ; ВВ).
Цифрами маркують осі по сто¬роні поверху з більшою кількістю координаційних мереж (повздовжні осі). Маркування осей, як правило, розташовують по лівій і нижній сторонах плану споруди. Послідовність маркування осей - зліва направо і знизу вгору (рис.4.1).

Рис.4.1 - Позначення координаційних осей на плані
Якщо розташування осей протилежних сторін не співпадає, в цих місцях маркування вказаних осей наносять додатково по правій і верхній сторонах. Дозволяється маркувати додаткові координаційні осі колон дробом в тих випадках, коли вони розташовані між осями основних конструкцій. При цьому в чисельнику указують позначення попередньої осі, в знаменнику - порядковий номер додаткової осі в межах ділянки між суміжними координаційними осями (рис.4.2).
Розмір шрифту для позначення координаційних осей повинен бути на один-два номери більшим, ніж розмір шрифту, який вживається для розмірних чисел на тому ж кресленні.

Рис.4.2 - Приклад розташування міжкоординаційних осей
Висотні відмітки указують в метрах з трьома десятковими знаками в прямокутнику. На планах відмітки указують із знаком «+» або із знаком «-» при відмітках відповідно вище або нижче «нульової». За нуль приймають рівень чи¬стої підлоги 1-го поверху. Відмітки проставляють на кожному поверсі. Якщо відмітка підлоги в межах всього плану знаходиться на одному рівні, вона вказується в заголовку над пла¬ном і не підкреслюється, наприклад, «План на відмітці 0,000».
На маршах схід¬ців стрілкою вказують напрямок руху вгору. Якщо на плані зображені нерозрі¬зані однопрогонні сходи, необхідна мітка на майданчику біля входу на сходи і на майданчику біля виходу з них (рис.4.3).

Рис.4.3 - Розміщення відміток на планах
На планах поверхів наносять вказівку індексу категорії виробниц¬тва за вибухонебезпечністю (у прямокутнику 5 на 8 мм) та площі приміщень в нижньому правому куті, підкреслюючи жирною лінією.
Допускається наводити назви приміщень і категорій виробництв в експлікації з нумерацією приміщень в плані. Номери приміщень проставляються на плані в колах діаметром 7-8 мм.
Категория: Лабораторные работы | Добавил: opteuropa | Теги: ІТ, лабораторна робота з інформаційних , скачать лабораторную, НУХТ, інформаційні системи
Просмотров: 513 | Загрузок: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно