Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Пятница, 20.09.2024


Главная » Файлы » Рефераты » Рефераты

Евакуація населення
[ Скачать с сервера (28.0 Kb) ] 14.02.2018, 20:56
Евакозаходами називаються розосередження та еваку¬ація населення з категорійних міст у заміську зону. Вони організовуються і проводяться відповідно до плану ЦО ра¬йону (об'єкта) та розпоряджень старшого начальника ЦО.
Розосередження — це організоване вивезення (виве¬дення) з міст і розміщення у заміській зоні робітників та службовців підприємств, що продовжують працювати у воєнний час або в умовах надзвичайних ситуацій. Еваку¬ація — вивезення (виведення) з міст у заміську зону реш¬ти населення, яке знаходиться у зонах можливих сильних руйнувань і катастрофічного затоплення.
Що стосується навчальних закладів, то тут можливі три варіанти: перший — вони припиняють свою діяльність, другий — евакуюються (діяльність переноситься у заміську зону), третій — продовжують роботу на своїх місцях, але за скороченими програмами.
Заміська зона — це територія, розташована поза містом, за межами зон можливих руйнувань. Кожному
підприємству, навчальному закладу визначається район або місце розташування.
У мирні дні також доводиться евакуювати населення із зон затоплення, з районів сходження снігових лавин і селевих потоків. Після аварії на ЧАЕС у 1986 р. було здійснено евакуацію мешканців міст Чорнобиля і Прип'яті та 800 населених пунктів 30-кілометрової зони.
Відповідальність за евакуацію робітників і службовців та їхніх сімей у призначені райони покладається на на¬чальників ЦО та штабів ЦО підприємств, установ, на¬вчальних закладів. Розосередження робітників і службов¬ців підприємств, що продовжують функціонувати, здій¬снюється за виробничим принципом, а населення, не зай¬нятого у виробництві,— за територіальним принципом (за місцем проживання).
Щоб евакуація пройшла організовано, її завчасно пла¬нують місцеві адміністративні органи і створені при них евакуаційні комісії; заздалегідь визначаються склад, місця розташування і порядок роботи збірних евакуаційних пунктів (ЗЕП),ав сільській місцевості, куди вивозить¬ся населення, створюються евакоприйомні комісії і прийомні евакуаційні пункти (ПЕП).
ЗЕП призначені для збору, реєстрації та організованої відправки населення. Коли людей вивозять залізничним і водним транспортом, ЗЕП розміщують поблизу станцій, портів і на підприємствах, що мають залізничні під'їзні шляхи, морські, річкові причали.
На кожному підприємстві, в установі, навчальному за¬кладі, домоуправлінні мають бути евакуаційні списки, які разом з паспортами є основними документами для обліку, розміщення і забезпечення усім необхідним у районах роз¬селення.
Категория: Рефераты | Добавил: opteuropa | Теги: скачать реферат, курсова, магістерська, доповідь з права., дипломн, скачати доповідь, КОНТРОЛЬНА, курсач, курсовая работа, лабораторна робота
Просмотров: 509 | Загрузок: 11 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно