Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Понедельник, 29.04.2024


Главная » Файлы » Шпаргалки » Шпаргалки

Задачі із криміналістики
[ Скачать с сервера (45.1 Kb) ] 30.12.2017, 12:01
Задача № 4
1.слідча ситуація - сукупність умов, в яких на даний момент здійснюється розслідування, тобто обстановка, в якій проходить процес розслідування.
Дана слідча ситуація є початковою та сприятливою, типовою

2. типовими версіями при розслідуванні справ про зґвалтування слід вирізнити такі:
1) мало місце зґвалтування з використанням фізичного або психічного насильства або погрози його використання – допит потерпілої особи, допит підозрюваних осіб ,призначення судово-медичної експертизи або освідування потерпілої та огляд її одягу, допит свідків.
2) статевий акт був при добровільній згоді заявниці - судово-медична експертиза потерпілої особи та огляд її одягу, а у разі необхідності призначити криміналістичні або інші види експертиз.
Для перевірки цієї версії необхідно докладно проаналізувати обставини зустрічі та стосунки потерпілої з підозрюваними. З цією метою слідчий повинен шляхом допиту підозрюваного, потерпілої та свідків, на яких вони посилаються, встановити:
- чи давно вони знайомі та за яких обставин відбулося їхнє знайомство;
- чи виявлялась при колишніх зустрічах у кого-небудь з них схильність до зближення;
- як поводила себе потерпіла в колі знайомих з підозрюваними та іншими чоловіками;
- чи була вона раніше або в даний час близька з ким-небудь з них;
- з якою метою та з чиєї ініціативи відбулася зустріч на місці події, хто знав про цю зустріч та бачив їх перед нею.
У випадках, коли підозрюваний заперечує факт зустрічі з потерпілою, посилаючись на алібі, необхідно:
- критично перевірити заявлене алібі шляхом допиту осіб, які підтверджують його, використовуючи тактичний прийом - максимальна деталізація допиту;
- порівняти наявні факти, що містяться в показаннях підозрюваного та потерпілої з результатами огляду місця події та інших слідчих (розшукових) дій;
- у разі наявності суттєвих розбіжностей у показаннях підозрюваного та потерпілої провести їх одночасний допит.
3) заява про зґвалтування є неправдивим повідомленням про вчинення злочину - допит потерпілої особи, допит підозрюваних осіб ,призначення судово-медичної експертизи або освідування потерпілої та огляд її одягу, допит свідків.
При перевірці версії про завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину слід встановити такі обставини:
1) обставини подання заяви про зґвалтування:
- ким, коли і з чиєї ініціативи;
- чи добровільно подана заява;
2) чи дозволяли об'єктивні умови вчинити зґвалтування (обстановка вчинення злочину, погодні умови та інші чинники іноді можуть вказувати на неправдивість заяви);
3) чи є на тілі потерпілої та її одязі сліди насильства: синці, садна та інші ушкодження;
4) в яких стосунках перебувала заявниця з підозрюваним до події злочину (особисті, службові, сімейні, майнові або інші стосунки, які могли стати підставою для завідомо неправдивого повідомлення про вчинення злочину).
4) мало місце задоволення статевої пристрасті неприродним способом - допит потерпілої особи, допит підозрюваних осіб ,призначення судово-медичної експертизи або освідування потерпілої та огляд її одягу, допит свідків.
5) злочин не був закінчений (потерпіла зуміла захиститися), була лише спроба зґвалтування - допит потерпілої особи, допит підозрюваних осіб ,призначення судово-медичної експертизи або освідування потерпілої та огляд її одягу, допит свідків.

3. Враховуючи той факт, що потерпілій підозрюваними особами було призначено побачення у входу в парк, затримання слід провести на відкритій місцевості біля входу в парк.
Навколо території встановлюються оточення або пункти спостереження, які дозволяють перекрити злочинцям шляху догляду. Вся територія поділяється на квадрати, які розподіляються між оперативними групами. Прочісування починається за заздалегідь обумовленому сигналу. Зв'язок між групами здійснюється по рації. При прочісуванні території можливе залучення громадян, які добре знають дану місцевість. Необхідною є і використання службово-розшукових собак.
За чисельністю група захоплення створюється з розрахунку троє співробітників на одного злочинця. В цілях маскування члени групи забезпечуються цивільної одягом. Група прикриття чисельністю від чотирьох до шести осіб створюється для блокування місця затримання і надання допомоги групі захоплення.
Якщо злочинці чинять збройний опір, то група захоплення пригнічує його точним прицільним вогнем. Після придушення опору здійснюється захоплення злочинців силою. При безпосередньому контакті з злочинцями членів групи захоплення повинні прикривати інші оперативні співробітники, готові відкрити прицільний або відволікаючий вогонь.
При затриманні озброєних злочинців, які пересуваються на автотранспорті, організується переслідування на одному автомобілі, а інші сили здійснюють обгін (об'їзд) з метою виходу на шляху їх руху і вжиття заходів до зупинки транспортного засобу з використанням спеціального пристрою "ЇЖАК" або перекриття дороги автомобілем. У виняткових випадках, коли немає можливості зупинити використовується злочинцями автотранспорт, застосовується стрільба по колесах, яку повинні вести снайпери (з урахуванням умов ведення стрільби). Після зупинки транспортного засобу проводиться захоплення злочинців. У деяких особливо складних ситуаціях групою захоплення можуть бути використані вертольоти або бронетехніка.

4. 1) допит потерпілої особи на предмет з’ясування обставин злочину, ознак зовнішності злочинця; 2) огляд місця події; 3) допит свідків-очевидців, а у випадках, якщо таких немає, дії мають бути спрямовані на їх виявлення;4) перевірки результатів оглядів і допитів за криміналістичними обліками (дактилоскопічним, за способом вчинення, за ознаками зовнішності тощо.

5. Одяг потерпілої має значне доказове значення, оскільки дає змогу для проведення експертного дослідження слідів-накладень, які могли залишитися на одязі у результаті контакту між потерпілою та підозрюваними особами, зокрема, у процесі біологічних, цитологічних експертиз досліджуються біологічні виділення людини для підтвердження їх належності потерпілій особі або підозрюваним (наприклад, на одязі потерпілої знайдені сліди сперми підозрюваного, а на одязі підозрюваного - вагінальні клітини потерпілої).

6. При затриманні підозрюваних у згвалтуванні осіб під час або після затримання слід вилучити:
- одяг підозрюваних осіб ,який був на них під час події, яка є предметом розслідування;
- ніж підозрюваних осіб , за допомогою якого вони здійснювали психологічне насилля, шляхом погрози здійснити фізичне насилля

7. Значення проведений слідчим огляд місця події виражається в тому, що отримані при огляді місця події фактичні дані допомагають вирішувати всю сукупність завдань, які стоять перед слідчим, а саме:
- перевірити версії про інсценування зґвалтування;
- встановити відповідність обстановки показанням потерпілої особи та інших учасників події;
- виявити, зафіксувати та вилучити сліди перебування злочинця та потерпілої особи на місці події: рук, ніг, зубів, сперми, крові і мікроволокон одягу, крім того, зразків ґрунту, а також мікроволокон ковдри, оббивки меблів, що могли залишитися на одязі та взутті потерпілої особи та злочинця;
- виявити та зафіксувати сліди боротьби (розбитий посуд та інші предмети, перекинуті меблі, деталі одягу тощо);
- виявити, зафіксувати та вилучити сліди, що свідчать про обставини вчинення кримінального правопорушення (сперма, кров тощо).

Задача № 1
1.Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою та пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі – найбільш складно доказувані види злочинів. Це пов'язано з низкою причин: 1) специфікою характеру злочину – конфіденційністю спілкування двох осіб, 2) відсутністю традиційних слідів злочину (їхньою недостатністю), 3) одномоментністю дій при передачі неправомірної вигоди (хабара); 4) іноді – завуальованістю предмета неправомірної вигоди (хабара); 5) особливістю предмета доказування; 6) складністю фіксації дій хабародавця й хабарника.
Предметом неправомірної вигоди (хабара) є грошові кошти у розмірі 1600 грн.
За механізмом вчинення : без участі посередників; без змови, поєднане з вимаганням хабара у вигляді \хабаря -підкупу (до вчинення дії);
Спосіб вчинення : передавання предмета хабара з "рук у руки",
Місце вчинення злочину : пункт митного контролю на кордоні Республіки Білорусь
Обстановка вчинення хабарництва характеризується безконтрольністю службових осіб, наявністю бюрократизму і тяганини, створенням умов неможливості вирішення питань, круговою порукою.
Сліди злочину : документи здійснення екологічного та радіаційного контролю, екологічні декларації,
Для особи злочинця характерне прагнення до наживи, корисливості, безвідповідальності.

2. підлягають з’ясуванню такі обставини:
• чи мало місце передавання хабара службовій особі;
• винність хабародавця і хабарника;
• час, місце та спосіб передавання хабара
• здійснення службовою особою юридично значущої дії (або бездіяльності);
• розмір збитку, заподіяного злочином;
• причини й умови,х що сприяли злочину,
• та ін.

3. Дана слідча ситуація є початковою, сприятливою, типовою - наявність обґрунтованих відомостей про вже доконане хабарництво, підкуп посадової особи, що надійшли від хабародавця

4.Першочергові слідчі дії при розслідуванні хабарництва є:: допит хабародавця і хабарника; обшук у хабародавця і хабарника; затримання після одержання хабара ; огляд предмета хабара; огляд місця події; пред’явлення для впізнання предмета хабара.
Подальший: призначення експертиз, виїмка документів, використання технічних засобів спостереження та фіксації, прослуховування телефонних розмов.

5.Важливого значення набуває допит хабародавця. Під час такого допиту з'ясовується: коли і за яких обставин відбулося знайомство з хабарником; які склалися з ним стосунки; скільки часу вони знайомі; які дії повинен був вчинити (або не вчиняти) хабарник в інтересах хабародавця (чи інших осіб); у чому полягав предмет хабара; хто його визначив і як саме; в який спосіб мав бути переданий хабар; чи були посередники і хто саме; чи відомі інші факти хабарництва та ін.
Допитуючи обвинуваченого у даванні хабара, слід одержати від нього якомога повні відомості:
• Коли і за яких обставин відбулося знайомство з хабарником; які склалися з ним стосунки;
• Які дії повинен був вчинити (або не вчиняти) хабарник в інтересах хабародавця
• Яким був предмет хабара?
• Коли, у якій обстановці і у який спосіб було передано хабара?
• Як велися переговори про хабар - безпосередньо чи через третю особу?
• Хто і у якій формі передав хабара?
• Хто знав про дачу хабара службовій особі, чи підтримує зараз хабародавець зараз зв'язки з цією особою, у чому це проявляється і хто про це знає, чи залишилась у розпорядженні допитуваного частина хабара або упаковки?

6. В даному випадку можуть бути призначені такі судові експертизи: технічна експертиза документів, судово-почеркознавча, лінгвістична (або авторознавча експертиза) дактилоскопічна, інші трасологічні експертизи, судово- хімічна, судово-економічна та ін.

Задача № 2

.1. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою та пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі – найбільш складно доказувані види злочинів. Це пов'язано з низкою причин: 1) специфікою характеру злочину – конфіденційністю спілкування двох осіб, 2) відсутністю традиційних слідів злочину (їхньою недостатністю), 3) одномоментністю дій при передачі неправомірної вигоди (хабара); 4) іноді – завуальованістю предмета неправомірної вигоди (хабара); 5) особливістю предмета доказування; 6) складністю фіксації дій хабародавця й хабарника.
Предметом неправомірної вигоди (хабара) є грошові кошти у розмірі 2000 грн.
За механізмом вчинення : без участі посередників; без змови, поєднане з вимаганням хабара у вигляді \хабаря -підкупу (до вчинення дії);
Спосіб вчинення : передавання предмета хабара з "рук у руки",
Місце вчинення злочину: службовий кабінет № 1 поліклінічного відділення ОКЗ ЛОР «львівський обласний державний клнічний наркологічний диспансер»
Обстановка вчинення хабарництва характеризується безконтрольністю службових осіб, наявністю бюрократизму і тяганини, створенням умов неможливості вирішення питань, круговою порукою.
Сліди злочину : документи здійснення екологічного та радіаційного контролю, екологічні декларації,
Для особи злочинця характерне прагнення до наживи, корисливості, безвідповідальності.

2. підлягають з’ясуванню такі обставини:
• чи мало місце передавання хабара службовій особі;
• винність хабародавця і хабарника;
• час, місце та спосіб передавання хабара
• здійснення службовою особою юридично значущої дії (або бездіяльності);
• розмір збитку, заподіяного злочином;
• причини й умови,х що сприяли злочину,
• та ін.

3. Дана слідча ситуація є початковою, сприятливою, безконфліктною- наявність обґрунтованих відомостей про вже доконане хабарництво, підкуп посадової особи, що надійшли від хабародавця

4. Першочергові слідчі дії при розслідуванні хабарництва є:: допит хабародавця і хабарника; обшук у хабародавця і хабарника; затримання після одержання хабара ; огляд предмета хабара; огляд місця події; пред’явлення для впізнання предмета хабара.
Подальший: призначення експертиз, виїмка документів, використання технічних засобів спостереження та фіксації, прослуховування телефонних розмов.
При допиті особи, що прагне найбільш точно викласти обставини справи, особлива увага звертається на з'ясування особливостей сприйняття їм різних об'єктів навколишньої дійсності, щоб можна було об'єктивно оцінити достовірність його свідчень, умови, в яких він сприймав події, вплив сторонніх факторів на його рецептори, взаємодія різних відчуттів, закономірностей сприйняття, вплив життєвого, професійного досвіду допитуваного па процеси сприйняття, пам'яті, можливість спотворення сприйманих явищ і інші фактори

5. Безконфліктна ситуація
Слідчий "вільний при виборі тактики допиту" і в силу цього допит може починатися з постановки будь-яких за змістом питань, крім навідних.
Проте з точки зору психології вільна розповідь свідка завжди містить менший відсоток помилок, ніж діалог у формі "питання - відповідь", оскільки будь-яке питання в тій чи іншій мірі може надавати вселяє вплив
Конфліктна ситуація
Основний прийом, застосовуваний при допиті в конфліктній ситуації, - пред'явлення доказів. Докази можна пред'являти двома способами: або по наростаючій послідовності (від слабшого до більш вагомому), або починаючи відразу з найбільш важливого докази.
допит в умовах конфліктної ситуації повинен проводитися при суворому дотриманні законності, без будь-якої тенденційності, але в той же час активно, наступально, з установкою на отримання правдивих показань.
Один з основних тактичних прийомів допиту в умовах конфліктної ситуації - виявлення мотивів дачі неправдивих свідчень і усунення цих мотивів. Такими мотивами можуть бути, наприклад, прагнення піти від відповідальності або добитися менш суворого покарання, боязнь помсти співучасників, жалість до них і т.д.
У подібних випадках слідчий повинен переконати допитуваного, що піти від відповідальності таким шляхом неможливо - його вина все одно буде доведена і покарання, навпаки, буде суворішим; що правоохоронні органи в змозі надати йому необхідну захист; що співучасники, зі свого боку, не пошкодують його і будуть керуватися тільки власними інтересами. Можливо, не відразу, але в кінцевому рахунку допитуваний зазвичай погоджується з цими доводами і відмовляється від установки на брехню.
Нерідко досить ефективною виявляється максимальна деталізація і конкретизація показань, при необхідності - в поєднанні з повторним допитом. При цьому слідчий домагається, щоб допитуваний якнайдокладніше розповів про саму подію, про те, що йому передувало, що було після. Якщо допитуваний дає неправдиві свідчення, він може заплутатися в деталях; до того ж докладні свідчення набагато легше перевірити і спростувати, пред'явивши при повторному допиті відповідні докази.
В окремих випадках правдиві свідчення вдається отримати за допомогою стимулювання позитивних якостей підозрюваного або обвинуваченого
В обох випадках необхідно зясувати наступні питання
Допит Петруна
1) За що конкретно пропонувався хабар службовій особі?
2) Яким був предмет хабара?
3) Коли, у якій обстановці і у який спосіб було передано хабара?
4) Як велися переговори про хабар - безпосередньо чи через третю особу?
5) Хто і у якій формі передав хабара?
6) Хто знав про дачу хабара службовій особі, чи підтримує зараз хабародавець зараз зв'язки з цією особою, у чому це проявляється і хто про це знає, чи залишилась у розпорядженні допитуваного частина хабара або упаковки?
Допит Завідуючого
1) Від кого надійшла пропозиція про хабар?
2) За яку дію або за утримання від якої дії службова особа одержала хабара?
3) У чому полягав хабар, коли, де, ким і у який спосіб було передано хабара?
4) Чи брала участь в організації знайомства хабарника і хабародавця та у передачі хабара інша особа, і у чому полягала її участь у злочині?
6. В даному випадку можуть бути призначені такі судові експертизи: технічна експертиза документів, судово-почеркознавча, лінгвістична (або авторознавча експертиза) дактилоскопічна, інші трасологічні експертизи, судово- хімічна, судово-економічна та ін.

Задача № 7 вбивство

1. Дана слідча ситуація є початковою, несприятливою, типовою - існує інформація про факт вчинення вбивства невідомою особою

2.а) смерть є наслідком умисного вбивства;
Щодо мотивів вчинення злочину: вбивство вчинено з корисливих мотивів (з метою заволодіння грошовими коштами, майном потерпілого); вбивство з ревнощів; вбивство з помсти; вбивство з хуліганських спонукань; вбивство з необережності; вбивство за необхідної оборони тощо.

В умові вказано, що трупні плями при натисканні на них повністю зникають і через 30 с відновлюють свій первісний колір, отже смерть настала 4 год.тому близько 16.00год.

Таблиця 1. Час відновлення забарвлення трупних плям в залежності від їх стадій і давності настання смерті
Стадія Час відновлення кольору трупних плям Час після смерті, год
Гіпостаз

Дифузія

Имбибиция 5-10 с
30
1-2 хв
5-8 хв
8-10 хв
15 хв
15 хв
Не зникають і не бліднуть 2
4
6-8
10-12
14-16
18-20
22-24
24-48

Версії щодо причини смерті:
• Ушкодження, несумісні з життям, пов'язані з грубої крихкістю тіла: размятие (розтрощення) голови, лі та ін.
• Крововтрата
• Забій та струс головного мозку
• Шок III і IV ступеня

3.На початковому етапі проводяться наступні слідчі дії та оперативно-розшукові заходи:
1) огляд місця події (місця виявлення трупа, самого трупа та окремих виявлених слідів);
2) пред'явлення трупа для впізнання та проведення інших заходів з метою встановлення особистості загиблої людини, якщо вбивство вчинено в умовах неочевидності;
3) призначення судово-медичних експертиз трупа і речових доказів, вилучених з місця події (може бути призначена експертиза живих осіб, які отримали тілесні ушкодження в результаті розслідуваної події);
4) призначення криміналістичних експертиз та інших речових доказів, вилучених з місця події;
5) допити свідків, утому числі очевидців вбивства;
6) затримання і допит підозрюваного, якщо вбивство вчинено в умовах очевидності;
7) виїмка одягу підозрюваного, обшук за місцем його проживання, призначення відповідних експертиз (судово-медичної, криміналістичної);
8) оперативно-розшукові заходи з метою встановлення підозрюваного, якщо вбивство вчинено в умовах неочевидності (з наступним затриманням, допитом, обшуком, призначенням експертиз).
Очікуваним результатом проведення слідчих дії та оперативно-розшукових заходів на початковому етапу розслідування є встановлення і затримання підозрюваного, а також одержання доказів, достатніх для притягнення його як обвинуваченого (пред'явлення обвинувачення).

Задача № 7 розбій

1. ч. 2 ст. 214 КПК Досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування..
Відповідно до ч. 1 ст. 187 КК розбій – це напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства.
Злочин є закінчений з моменту нападу.
Потерпіла звернулась до поліції після вчинення злочину.
Таким чином, є достатня кількість законодавчих підстав для початку досудового розслідування.

2. Дана слідча ситуація є початковою, несприятливою, типовою- існує інформація про факт вчинення грабежу або розбою невідомими особами.

3. а) про зв'язок злочинців з потерпілим, його рідними, близьким оточенням (знайомими або сусідами), які знають про наявність у нього цінностей або які відвідували його помешкання:
- злочин вчинений особами, які не мають безпосереднього відношення до потерпілого, але при сприянні осіб з його ближнього оточення;
- напад вчинений сторонніми і без сприяння осіб із близького оточення потерпілого;
б) про наявність у нападників злочинного досвіду, мету та мотиви вчинення злочину:
- злочин вчинений особами, які мали досвід вчинення подібних злочинів, у тому числі раніше засудженими за майнові злочини (крадіжки, грабежі, розбої, вимагання та ін.);
- злочин вчинений особами, які не мають досвіду вчинення подібних злочинів;
- злочин вчинений з корисливих або інших спонукань (з почуття помсти, ревнощів, заздрощів або хуліганських мотивів);
- злочин вчинений під впливом загрози або примушення з боку дорослих підбурювачів;
- вчинений не грабіж або розбій, а інший злочин (вимагання, замах на вбивство, заподіяння тілесних ушкоджень, хуліганство).

4. Слідча версія № 1: Злочин вчинено цілком за таких обставин, зазначених заявником.
Слідчих дій тактичні операції, і оперативно-розшукові заходи:
• Допит потерпілого.
Питання (обставини), підлягають встановленню: де, що й за жодних обставин було виконано злочин; як потерпілий виявився дома події; що навіть які ушкодження йому завдані; ознаки, що характеризують викрадені цінності; за жодних обставин і звідки з'явився злочинець поруч із потерпілим; які були дії нападника; у напрямі і він сховався; що залишив дома події; хто міг спостерігати те що; як поводився потерпілий до, в останній момент і після пограбування; які прикмети злочинця, його одягу; кого потерпілий підозрює у вчиненні злочині; чи може впізнати злочинця.
Виконавець: слідчий.
Термін виконання:
Огляд місця події.
Питання (обставини), підлягають встановленню: вивчається обстановка; встановлюються обставини нападу; знаходяться сліди злочинця; збір додаткової інформації про скоєнні злочину; виявлення свідків-очевидців;
Виконавець: слідчий, експерт-криміналіст.
Термін виконання: .
• Призначення судово-медичної експертизи.
Питання (обставини), підлягають встановленню: характері і рівень тяжкості тілесних ушкоджень, заподіяних потерпілої.
Виконавець: судово-медичні експерти, іексперти-криминалисти.
Термін виконання:
• Допит свідків.
Питання (обставини), підлягають встановленню: коли, куди йшли, освітленість у дорозі; що й кому вони зустрічали, скільки було людей цьому місці; про характер події, його місце, часу, оточуючої обстановці, діях конкретних осіб, чутих ними словах, крики; за жодних обставин і звідки з'явився злочинець; чим він був озброєний і є були його дії; які прикмети злочинця, його одягу; у напрямі як і сховався нападаючий.
Виконавець: слідчий.
Термін виконання:
• Розшук і затримання злочинця, розшук викраденого: пошукові заходи з допомогою ознак зовнішності злочинця, викладених потерпілої; виявлення, розкриття інших злочинів, які могла чинити шуканий людина; виявлення і перевірка можливої причетності до цього злочину осіб, схильних до насильницьким, корисливим ікористно-насильственним злочинів; ведеться нагляд місцями легальної і нелегального зберігання, збуту викраденого.
Виконавець: слідчий, працівники ОУР.
Термін виконання:
• Допит підозрюваного.
Питання (обставини), підлягають встановленню: час, місце, спосіб скоєння злочини минулого і обстановку коли він було виконано злочин.
Виконавець: слідчий.
Термін виконання:
• Обшук місце проживання, роботи підозрюваного; особистий обшук.
Питання (обставини), підлягають встановленню: під час обшуку знаходяться і вилучаються гармати нападу, предмети, одяг, хто був на підозрюваному в останній момент злочину, викрадені цінності; за особистої обшуку знаходяться частки речовин, які потрапили на одяг в останній момент скоєння злочину.
Виконавець: слідчий, потерпілий (для впізнавання украденого), експерт-криміналіст, фахівець (щоб виявити, фіксації і попереднього дослідження об'єктів).
Термін виконання:
• Пред'явлення для пізнання.
Питання (обставини), підлягають встановленню: ідентифікація злочинця, знарядь злочину, предметів вилучених у потерпілого чи втрачених нападникам дома події.
Виконавець: слідчий.
Термін виконання:
• Слідчий експеримент.
Питання (обставини), підлягають встановленню: уточнення і перевірка показань підозрюваного, потерпілого, свідка; з'ясування місця перебування і взаємного становища потерпілого і нападника; на вирішення питання можливості чути, спостерігати конкретні події.
Виконавець: слідчий, підозрюваний, потерпілий, свідок, працівники служби конвою.
Термін виконання: до 27.11.2002.
Слідча версія № 2: Злочин справді скоєно, але потерпіла у різних причин не так сприйняла і виклала обставини події.
Слідчих дій тактичні операції, і оперативно-розшукові заходи:
• Допит потерпілого.
Категория: Шпаргалки | Добавил: opteuropa | Теги: дипломна, доповідь з права, скачать реферат, курсовая работа, курсач, магістерська, КОНТРОЛЬНА, скачати доповідь, лабораторна робота, курсова
Просмотров: 2636 | Загрузок: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно