Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Воскресенье, 26.09.2021


Главная » Файлы » Мои файлы

СПОСОБИ ВИЗНАЧЕННЯ ДАЛЬНОСТІ СТРІЛЬБИ І ЗАСТОСУВАННЯ ФОРМУЛИ ТИСЯЧНОЇ
[ Скачать с сервера (39.5 Kb) ] 14.02.2018, 22:04
У стрілецькій практиці для вимірювання кутів корис¬туються не градусами, а поділками кутоміра — тисячни¬ми. Тисячною називається центральний кут, що спира¬ється на дугу, яка дорівнює 1/6000 довжини кола.
Якщо коло довільного радіуса розділити на 6000 рів¬них частин і з'єднати радіусами кінці дуг із центром кола, матимемо 6000 рівних центральних кутів (мал. 98).


Це формули тисячної, де: Д — дальність до об'єкта, що розглядається; В — лінійні розміри об'єкта, що розгля¬дається; К — кут, під яким даний об'єкт спостерігається за допомогою приладів (у тисячних).
У бойовій обстановці завжди можна визначити даль¬ність до об'єкта, за яким спостерігають, і встановити не¬обхідний приціл зброї, що дає змогу точніше уражати ціль противника на полі бою, витрачаючи найменшу кількість боєприпасів. Для цього потрібно встановити

кутову величину і знати лінійні розміри об'єкта (цілі). Середня висота людини — 1,7 м, ширина — 0,5 м. Висота танка — 2,7 м, ширина — Зм. Середня ширина бронетранспортера — 2,5 м.
Кутові величини цілей ви¬мірюються у тисячних за допомо¬гою польового бінокля або іншого приладу за кутомірними шкалами (мал. 99 і 100).
Величина однієї великої поділки на шкалі дорівнює 10 тисячним, малої — 5 ти¬сячним. Наприклад: кутова величина танка, за яким спостерігають у бінокль, дорівнює двом великим поділкам шкали бінокля. Встановлюємо відстань до тан¬ка — дальність:
3x1000 =150м
20
Кутові величини цілі можна визначити за допомогою підручних предметів (лінійки, олівця, коробки сірни¬ків), а також пальців руки. Для цього треба знати їх зна¬чення в тисячних. 1 мм лінійки дорівнює 0—02 (двом тисячним); круглий олівець має діаметр 0— 12; коробка сірників: довжина — 0—90, ширина — 0—60, висота —


О—80; пальці руки: вели¬кий — 0—40, вказівний — О—ЗО, мізинець — 0—20. Предмет слід тримати на відстані 50 см від ока. На¬приклад: на полі бою до вас наближається против¬ник, ширина його фігури перекривається 5 мм лі¬нійки
Категория: Мои файлы | Добавил: opteuropa | Теги: дипломн, магістерська, скачать реферат, курсач, скачати доповідь, КОНТРОЛЬНА, курсовая работа, курсова, доповідь з права., лабораторна робота
Просмотров: 181 | Загрузок: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно