Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS
Суббота, 23.10.2021


Главная » Файлы » Полезно знать

В разделе материалов: 114
Показано материалов: 111-114
Страницы: « 1 2 ... 10 11 12

Бог створив світ і людину, але людина вирішила, що створений Богом світ недостатньо комфортний для неї, тому вона продовжила творчу діяльність. Людина реалізує себе в речах, які створює – артефактах.
Метафора будинку належить до артефактних метафор. Будинок – це один з найважливіших концептів в людській свідомості, тому він є традиційним джерелом метафоричної експансії. [Кукушкина, 2000] Метафоричне уявлення суспільних реалій і процесів як будинку – один з найбільш традиційних для політичного дискурсу образів. Так, Н. Д. Арутюнова зазначає: «… стало прийнято представляти собі суспільство як будівлю… Така метафора дозволяє виділити в суспільстві базис (фундамент), різноманітні структури (надбудови), опори, блоки, ієрархічні сходи» [Теория метафоры, 1990, с. 14—15].

Полезно знать | Просмотров: 960 | Загрузок: 112 | Добавил: everyone | Дата: 07.05.2012 | Комментарии (0)

ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ.ІДЕЯ ЄДИНОГО БОГА
Особливістю вчення іудаїзму є те, що в його основі лежать дві суперечливих ідеї: національного вибраності та універсалізму. Саме вчення про богообраність єврейського народу стало основною перешкодою для поширення іудаїзму серед інших народів, етнічно не пов'язаних з євреями, хоча прийняття іудаїзму окремими людьми, етнічними групами і навіть цілими народами мали місце в історії. Універсальний характер вчення іудаїзму проявляється насамперед в уявленні про єдність, універсальність і всемогутність Бога, творця і джерела всього сущого. Бог безтілесний і не має зримого образу, хоча людина створена Богом за його образом і подобою. Ідея Єдиного Бога виражена в іудейському символі віри "Шама", яким починаються богослужіння: "Слухай Ізраїль! Господь наш Бог, Господь один!". У юдаїзмі склався звичай не вживати у повсякденній мові імені Бога, замінюючи його словом "Адонай" ("Владика", "Господь"). Закріплюючи це правило, хранителі священних текстів ставили до згодних буквам слова "Яхве" знаки вивіреності для слова "Адонай". З цього з'єднання виникла широко поширена транскрипція "Єгова" - перекручена форма імені "Яхве".
Усі релігійні надії і бажання, всі помисли спрямовані на посюсторонний світ, потойбічне існування не є очікуваним: земне життя важлива сама по собі, а не як переддень майбутньої "справжньої" життя. Дотримуйся Закон, "щоб довгі були твої і щоб було тобі добре". Спільнота "народ Ізраїлю" в усі часи є культове співтовариство, в центрі якого стоїть окремий індивід, продовження життя якого на землі становить головне завдання всіх членів цієї спільноти. Ідеї про безсмертя душі, про загробне життя і грядущеем воскресіння мертвих в Торі безпосередньо не відображені і мають в іудаїзмі більш пізніше походження.
Також іудаїзм вірить, що мета існування євреїв - не більше не менше ніж "удосконалювати світ під керівництвом Бога» (з молитви «Алейном»).
В єврейських навчаннях обидва пункти - етичне досконалість світу і царство Боже - однаково важливі. Люди повинні принести всьому людству знання про Бога, чиє перша вимога полягає в моральному поведінку. Усі, хто в це вірить, - етичні монотеїстів і природні союзники релігійних  звичаїв.

Полезно знать | Просмотров: 672 | Загрузок: 140 | Добавил: everyone | Дата: 01.05.2012 | Комментарии (0)

Завдання суворого додержання ленінського принципу соціалістичної законності визначили необхідність кодифікації різних галузей радянського права. Особливо необхідне упорядкування величезного адміністративного законодавства, приведення діючих адміністративно-правових норм у відповідність до нинішніх завдань розгорнутого будівництва комуністичного суспільства в нашій країні.
Радянське адміністративне право містить у собі численні норми матеріального і процесуального права, які регулюють суспільні відносини в галузі державного управління. Відносини, що регулюються нормами адміністративного права, найбільш різноманітні і різносторонні, оскільки вони виникають у процесі організаційно-владної, творчої діяльності виконавчих і розпорядчих органів державної влади. Різноманітність цих відносин вимагає чіткої систематизації норм права, які їх регулюють. Це сприятиме дальшому зміцненню соціалістичної законності в діяльності адміністративних органів, посиленню охорони прав громадян.
   
Полезно знать | Просмотров: 753 | Загрузок: 352 | Добавил: everyone | Дата: 07.04.2012 | Комментарии (0)

Що таке фруктоза?
Вуглеводи можна розділити на три групи: моносахариди, олигосахариди й полисахариди. Всі вуглеводи перебувають у твердому стані й мають ті самі якості. Їхньої молекули складаються із трьох елементів: вуглецю, водню й кисню. Моносахариди (глюкоза й фруктоза) являють собою безбарвні кристалічні речовини, добре розчинні у воді й солодкі на смак. Насолода виникає через нагромадження великої кількості гідроксильних груп у їхніх молекулах. При нагріванні вони тануть, згоряють і в остаточному підсумку стають причиною обвуглювання з виділенням водяника пари.
У фізичному довіднику фруктоза характеризується як речовина, що має солодкий смак і розчиняється в спирті. Фруктоза має той же якісний і кількісний склад і молекулярну масу, як глюкоза. Фруктоза й глюкоза може бути піддана шумуванню під дією різних ферментів. Залежно від виду шумування може робити більше молочної кислоти, оцтової кислоти, алкоголю. Фруктоза у два рази солодше глюкози. Вона поглинається краще, навіть людьми, що страждають цукровим діабетом. Тому її й прописують таким пацієнтам

Полезно знать | Просмотров: 1798 | Загрузок: 99 | Добавил: everyone | Дата: 02.04.2012 | Комментарии (0)

1-10 11-20 ... 91-100 101-110 111-114
Украина онлайн

Рейтинг@Mail.ru

подать объявление бесплатно